Οι διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Έβρου του σαββατοκύριακου (10-12/02)

Οι διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Έβρου του σαββατοκύριακου (10-12/02)

Ορίστηκαν την Πέμπτη (08/02) οι διαιτητές των αγώνων σε Α’ και Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Έβρου, με τον Παπά να σφυρίζει τον αγώνα της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα σε Νίψα και Εθνικό Αλεξανδρούπολη. Στην Β’ Κατηγορία ο Στρατούδης θα διευθύνει τον αγώνα ΑΕΚ Έβρου – Ασπίδα Βρυσούλας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κυριακή 11/02, Ωρα 15:00)

Ποντιακός Αλεξανδρούπολης– Ένωση Άνθειας /Αρίστεινου (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Σαμουρκασίδης)
Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Σιδηρόπουλος, Διαμάντης, Θεοδωρακέλης)
ΠΑΕ Νίψας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Ένωση Λυκόφης /Κορνοφωλιάς – Θράκη Φερών (Σουβαράς, Κτιστόπουλος, Καραΐσκος)
Νίκη Απαλού – Άρδας Καστανεών (Στρατούδης Β., Κωστακιώτης, Σταφυλάς)
Ρεπό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 10/02,15:00)

Ένωση Οινόης – Δόξα Ορεστιάδας (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Κώνογλου)
Θύελλα Κυπρίνου – Ρίζια (Διαμάντης, Θεοδωρακέλης, Ζάνιας)
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Βακαλίδης)

(Κυριακή 11/02, 11:00)

Νεοχώρι – Δόξα Στέρνας (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος)

(Κυριακή 11/02, 15:00)

Ηρακλής Σαγήνης – Ορφέας Δικαίων (Σκίνδρης, Δαλής, Καλαϊτζίδης)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 10/02, 15:00)

Πέπλος – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Κτιστόπουλος, Καραΐσκος, Κωστακιώτης)
Ορφέας Σοφικου – Δόξα Δόξας (Βασιλόπουλος, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

(Κυριακή 11/02, 11:00)

Δόξα Ελληνοχωρίου – Ασπίδα Θουρίου (Δαλής, Τσομπανίδης, Σκίνδρη Μ.)

(Κυριακή 11/02,15:00)

Ακρίτας Δαδιάς – Πυρσός Σιδηρούς (Κωνσταντάκης, Στρατούδης Χ., Κώνογλου)
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ισαάκιο (Κεσούδης, Χρηστίδου, Ζάνιας)

NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 10/02, 15:00)

Μάκρη – Ατρόμητος Άβαντα (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Στρατούδης Χ.)
Δορίσκος – ΑΟ Θράκης (Παπάς, Ουζουνίδης, Κοντάρας)

ΑΕΚ Έβρου – Ασπίδα Βρυσούλας (Στρατούδης Β., Σουβαράς, Τρύπης)

(Κυριακή 11/02, 11:00)

Μοναστηράκι – Ν. Χηλή
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κοντάρας, Παλαιοπάνης, Σαμουρκασίδης)

(Κυριακή 11/02,15:00)

ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Καππαδοκών (Κοντάρας, Τρύπης, Γιαννόπουλος)